В Черкасах владці можуть зірвати придбання житла для сиріт

Новини Черкаси

До Черкаської міської ради надійшла державна субвенція для придбання соціального житла. Ігноруючи заперечення департаменту соціальної політики, робоча група визначила його розпорядником цих коштів. Про це повідомив у власному фейсбуці директор департаменту Олег Гудзенко.

Так посадовець наголосив, що Департамент соціальної політики не має повноважень вчиняти дії щодо придбання та забезпечення житлом окремих категорій населення. В той же час такі повноваження є у департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради, про що чітко йдеться у Положенні про цей департамент.

Відповідні службові записки та листи було надіслано до міського голови, департаменту фінансової політики. Та попри всі заперечення й аргументи, з порушенням регламенту міської ради, директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган включила департамент соціальної політики до проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету за видатками бюджету розвитку в частині передбачення видатків за КПКВК 0816083 «Придбання соціального житла для осіб з числа дітей-сиріт (за рахунок субвенції з державного бюджету)» у видатки розвитку.

Таким чином окремі посадові особи саботують забезпечення житлом дітей-сиріт. Зі свого ж боку департамент соціальної політики та служба у справах дітей зробили всю необхідну роботу, зібрали потрібні документи та провели аналіз житла в Черкасах. Закликаю департамент економіки та розвитку виконати повноваження, що входять до їхньої компетенції, а департамент фінансів не порушувати регламент міської ради.- резюмує посадовець.

Розповісти друзям
  • 30
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.