В Черкасах важка ситуація з водопостачанням, роботою лікарень та прибиранням вулиць

Новини Черкаси

Чергове засідання оперативного штабу з ліквідації негоди під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка відбулося у каб. 206 Черкаської міської ради. На ньому міський голова повідомив про намір скликати засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій на 10 годин 30 хвилин.

Всі ресурси підприємств міський голова закликає спрямувати на прибирання вулиць. Застосувати всю наявну техніку.

Навчально-виховний процес.

Батьки, що не можуть залишити дітей вдома приводять діток до шкіл.

Садочки – сніданок готовий. Обід буде. Прохання до батьків забирати діток з 15 годин. По школам – працюють. – повідомив Максим Шадловський, заступник директора департаменту освіти.

Очільниця фінансового департаменту Наталія Джуган наголосила, що резервний фонд має бути використаний лише за рішенням Виконавчого комітету.

ДСНС пробиваються з енергетиками, визначають місця поривів, щоб відновити водопостачання. По дамбі до Сокирно працюють співробітники ДСНС по розчистці повалених дерев, щоб була змога енергетикам проводити відновлювальні роботи з постачанням води для міста Черкаси. До місця аварії планують добратися до 10 години. З 5-ї ранку Дніпровська станція знов зупинилася, водопостачання міста фактично припинено.

Міський голова поінформував, що працівники міської ради також виходять на прибирання вулиць міста.

Медичні заклади

Очільник медичного департаменту Олег Стадник повідомив, що в 2 корпусах 2-ї міської лікарні відстунє світло. Важкохворих планують перевозити в 1-шу міську лікарню.

По 3-й міській лікарні запаси води є, але існують певні проблеми з стерелізацією для операцій. В пологовому будинку на Чехова є вода і запаси.

Прибирання вулиць

ЧЕЛУАШ має 11 одиниць техніки. Які фізично не в змозі обробити 350 кілометрів доріг.

Серед пропозицій є спрямування всієї техніки СУБів на центральні вулиці міста.

Підвезення води

У підвезенні води задіяні молоковози ПАТ “Юрія”, техніка ДСНС та КП “Водоканал”. Фактично залучено 15 машин, які беруть артезіанську воду зі скважин на території Водоканалу.

Розповісти друзям

4 коментарів до “В Черкасах важка ситуація з водопостачанням, роботою лікарень та прибиранням вулиць

 1. 3

  0

  не засідання треба скликати, а ліквідовувати наслідки, а то люди платять космічні тарифи за все, а сидять уже добу без води. По вулицях ходити неможливо, зима як завжди прийшла несподівано. А очільникам міста не на машинах треба їздити, а ходити пішки по нечищених вулицях, може тоді вони щось зрозуміють.

 2. 3

  0

  Таке враження, що у Черкасах відбувся ядерний вибух. Дороги ніхто не очищає, світла немає, води немає, бюджет не заттверджено, пенсії не виплачуються. Ось і маємо показник роботи міскради. То навіщо нам такі мери-депутати?

 3. 0

  0

  “Серед пропозицій є спрямування всієї техніки СУБів на центральні вулиці міста.”
  1. А що планувалось восени? Чи сподівались, що снігу не буде? Треба завчано техніку залучати, щоб не було такого
  2. А по вулицям, що не центральні, це при тому, що тротуари навіть на центральних засніжені, як пересуватись? На дорозі сніг, під снігом – вода (вчорашній талий сніг)! Ніхто про людей не думає, це при тому, що по центральних вулицях можна ще на громадському транспорті пересуватись, а з околиці треба до бульвару ще якось долізти-допливти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.