В Черкасах узгодили 54 місця для продажу ялинок (перелік)

Новини Черкаси
У Черкасах підприємцям дали дозвіл на здійснення  сезонної торгівлі новорічними ялинками. Відповідне рішення було ухвалено на вранішньому засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради. Відтак торгівлю вестимуть в 54 місцях в період з 20 до 31 грудня 2017 року. 

Нагадаємо, що розгляд цього питання відбувався і на засіданні Виконкому 20 грудня. Тоді члени Виконкому доручили керівнику КП «Черкаські ринки» надати розрахунки щодо можливих доходів підприємства та визхначити розмір доходу від пайової участі, що його отримає міський бюджет. Лише за цієї умови рішення мало бути винесено на розгляд.

Сьогодні відповідні пропозиції в проекті рішення було враховано. Відтак місто отримає майже 50 тисяч гривень прибутків.

Також доручено КП «Черкаські ринки» укласти з Черкаською міською радою договори про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою міста у місцях сезонної торгівлі новорічними ялинками у розрахунку 7,63 грн. за м 2  на суму 49 442,4 грн. А також – укласти із суб’єктами господарювання договори про надання місця сезонної торгівлі новорічними ялинками у розрахунку 11,81 грн. за м2  на суму 76528,8 грн.

Перелік місць, де дозволено торгівлю можна переглянути нижче:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.