В Черкасах у 2016 році буде профінансовано майже 5 мільйонів гривень на громадські проекти

Новини Черкаси
Шість кращих  проектів  від громадськості міста стали переможцями програми «Громадський бюджет», що реалізується в Черкасах за підтримки Фундації ПАУСІ. Саме ці проекти будуть втілені  у 2016 році за бюджетні кошти. Серед них: облаштування тротуарною плиткою подвір’я Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка, створення комфортних умов у дитсадках №35, 83 і 18, а також – благоустрій алеї парку «Перша Черкаська міська лікарня» та відкриття спортивного залу імені Сергія Амброса.

SAMSUNG CSC

Загальний кошторис поданих проектів-переможців складає 4 мільйона 990 тисяч гривень, які будуть виділені з міської казни у рамках програми «Громадський бюджет», інформують на сайті ЧМР.
Тоді як  всього за таку можливість змагались 39 громадських проекти, допущені до голосування, загальна сума яких сягає понад 20 мільйонів гривень.

SAMSUNG CSC

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, розповіла, що з Фундацією ПАУСІ міська рада успішно працює вже четвертий рік поспіль – ще з 2011 року. За цей  час вдалось реалізувати три суттєвих програми. Це  –  «Аудит бюджету»,  за підсумками якої при Черкаській міській раді розглядалось створення відповідного підрозділу, який би займався контролем використання бюджетних коштів. Наступна програма – «Бюджет за завданнями», втілення якої вдалось поки лише частково, зважаючи на особливості українського законодавства  та зволікання з боку департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

 Зі свого боку розробник програмного забезпечення електронного голосування в рамках програми «Громадський бюджет» Володимир Дибенко зауважив, що це – перший досвід  волонтерської діяльності черкаських програмістів на благо міста.
“-Приємно, що наша робота виявилась настільки ефективною. Це засвідчили результати електронного голосування. Майже 2,4 тисячі громадян  скористались електронним сервісом, аби віддати свої голоси за громадські  проекти. Наша команда планує продовжувати свою роботу у цьому напрямку і сподівається реалізувати у Черкасах ще чимало соціально-важливих проектів,” – пообіцяв Володимир Дибенко.
ДЛЯ ДОВІДКИ:
Нагадаємо, що з 1 по 14 грудня цього року у Черкасах тривало голосування за кращі громадські проекти, які вже наступного року будуть реалізовані за кошти міського бюджету. Тож кожен черкасець, за наявності відповідних  документів, міг підтримати уподобаний проект.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.