В Черкасах триває реалізація проектів громадського бюджету

Новини Черкаси
У Черкасах на реалізацію міських проектів в рамках Програми “Громадський бюджет-2017” в Черкасах було передбачено 9 мільйонів 872 тисячі гривень, наразі з них освоєно більше 20%. Про це у понеділок 24 липня  під час наради повідомила директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган.
Серед вже завершених проектів – встановлення пам’ятного знаку у парку «Сосновий бір», роздягалень на пляжі та створення інформаційної системи для запису до лікаря онлайн у міських поліклініках за допомогою веб-сайту, мобільного додатку, інтерактивної дошки та через телефон.
Серед проектів, на які кошти вже частково освоєні – капремонт прилеглої території ДНЗ №73, капремонт спортивного майданчика СШ №28, капремонт території міської лікарні №2 (встановлення спортивного майданчика), реконструкція території міської лікарні №3 (заїзду, стоянки автомобілів та пішохідної зони), Проект утримання та реконструкції парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Спортивний», в районі вулиці Олексія Панченка (Ярослава Галана) мікрорайону «Лісовий». Також наполовину освоєні кошти, виділені на проект Черкаського клубу «Що? Де? Коли?» на проведення інтелектуальних ігор для дітей, молоді та всіх бажаючих.
Між тим, частину проектів-переможців ще не починали реалізовувати. Наталія Джуган радить їхнім авторам і виконавцям прискоритися і активніше освоювати виділені бюджетні кошти.
Тим часом у Черкасах триває прийом нових ініціатив та ідей на предмет того, як поліпшити міську інфраструктуру.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.