В Черкасах триває капітальний ремонт вулиці Надпільна

Новини Черкаси

ПП «Дорстрой» приступив до проведення робіт на вулиці Надпільній на відрізку від вул.Можайського до вул. Грушевського. На ділянці проводять капітальний ремонт асфальтного покриття на загальній площі 20702 м2 дороги протяжністю 1818 метрів.

Підрядник вже замінив бортовий камінь на всій ділянці та відфрезерував дорожнє покриття. Нині робітники почали укладати нижній шар асфальту. Після цього укладатимуть вирівнювальний шар, а потім – щебенево-мастичний асфальтобетон. Така дорога повинна добре експлуатуватися, адже властивості такого покриття, як ЩМА, в рази кращі у порівнянні з іншими сумішами.

– Загальна вартість будівельних робіт – близько 28 млн. грн. На цей рік фінансування передбачено не в повному обсязі – виділено 21,5 млн.грн. Якщо буде оперативно дофінансовано в цьому році решту необхідної суми, підрядник обіцяє завершити усі роботи до кінця літа, – говорить заступник директора департаменту архітектури та містобудування ЧМР Лариса Слесаренко.

Окрім ремонту дорожнього покриття, проект капремонту вул. Надпільної передбачає також встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки.

“Температурні режими при укладанні вирівнюючого слою асфальтового покриття витримуються.” – написав журналіст Вадим Комаров та доклав фото.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.