В Черкасах таки визначили перевізника на один з маршрутів

Новини Черкаси
З  12 січня на міському маршруті № 33, що курсує від вулиці Руставі до мікрорайону Митниця працює новий перевізник – ДП “Чарз-АВТО”. Відтак протягом найближчого року буде охоплено послугами цього перевізника всіх черкащан, які користуються 33-м маршрутом. Цікаво, що частина автобусів, які працюватимуть за цим напрямком, вийшли вперше на дороги міста.

ДП “ЧАРЗ-АВТО” отримало право обслуговування маршурту, адже стало переможцем конкурсу з перевезення, який був проведений ще у вересні 2015 року. Утім, попереднім перевізником  результати конкурсу тривалий час оскаржувалися в суді .
Проте ухвалою Київського апеляційного суду проведений конкурс визнаний дійсним. Відповідно 10 січня 2017 року із  переможцем (ДП «ЧАРЗ-АВТО») була укладена угода на рік.
Як розповів начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Віталій Москаленко, свою роботу на маршруті новий перевізник розпочинає з вулиці Руставі о 5:23 ранку, наступний автобус прибуває о 5:59 та о 6:10. Далі він їздитиме з інтервалом руху 10 хвилин. Із кінцевої зупинки на Митниці перший автобус виїжджає о 5:40, далі о 6:08 та 6:20. Упродовж дня, так само, курсує через кожні 10 хвилин. Перевірки засвідчили, що перевізник дотримується заявленого інтервалу.
– На сьогодні на цьому маршруті працює 5 автобусів із рівнем екологічної безпеки «Євро-4», при цьому, чотири з них пристосовані для людей із обмеженими можливостями, – розповів Віталій Сергійович. – Ці автобуси вийшли на маршрут уперше. Цей транспорт, до всього, збільшеної пасажиромісткості й може перевозити одночасно до 50 людей. Решта автобусів – Богдан-А092.

Про це інформують на сайті ЧМР

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.