В Черкасах створять виробництво на 500 робочих місць

Новини Черкаси

Про це йшлося на зустрічі в приміщені ЧМР між представниками ТОВ «САТУРН-ХОЛДИНГ» та міською владою Черкас в особі міського голови. За підсумками якої було ухвалено Меморандум про  співпрацю, головна суть якого полягає в об’єднання зусиль для соціально-економічного та культурного розвитку міста. Вже у квітні в Черкасах запрацює завод на 500 робочих місць від компанії “Сатурн”, який вироблятиме холодильники та микрохвильові печі

Залучення інвестицій, створення нових робочих місць і детінізація економіки були, є і залишаються пріоритетним завданням міської влади – стверджує міський голова Анатолій Бондаренко  у своїй публікації в мережі фейсбук.

 Сьогодні Черкаська міська рада підписала з Українською Асоціацією виробників, ТОВ «САТУРН-ХОЛДИНГ» Меморандум про співпрацю, головна суть якого полягає в об’єднання зусиль для соціально-економічного та культурного розвитку нашого міста. Відтак уже на початку квітня в Черкасах відкриється новий сучасний енергоефективний завод із вироблення енергоощадних холодильників, електропечей, обігрівачів та іншої побутової техніки. Хочу зауважити, що керівництво Української Асоціації виробників не тільки виступило з такою ініціативою, але й бере на себе соціальну відповідальність та зобов’язується допомагати нашому місту в поліпшенні благоустрою. Це радує. Однак головне, на мою думку як міського голови, те, що наше місто нарешті виходить на якісно новий рівень соціально-економічного розвитку. Це залучення інвестицій, створення 500 нових робочих місць, виробництво якісної продукції обсягом до 1 мільйона холодильників на рік і відповідно – надходження до бюджету. – повідомив Анатолій Бондаренко.

В свою чергу, за підсумками зустрічі, представник виробництва Олександр Громико в своєму виступі наголосив, що це не перший досвід роботи компанії на теренах Черкащини. Перший завод було відкрито ще в 2009 році в місті Каневі.

“Поки що у Черкасах ми налагодили виробництво мікрохвильових печей і холодильників. Це буде 500 робочих місць, а зарплати вище середньої”,- зазначив Олександр Громико.

Варто зазначити, що створення виробництва планується на колишніх потужностях заводу “Строммашина” в районі Хімселище (вулиця 14 грудня, 8). Кадрові служби вже розпочали підбір відповідних фахівців на вакантні посади.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.