В Черкасах швидка забрала чоловіка якому стало зле у департаменті соцполітики

Новини Черкаси

Швидку допомогу довелося викликати для чоловіка, який  впав на підлогу в приміщенні департаменту соціальної політики Черкас. Про це в коментарі нашому виданню повідомив очевидець події.

Як розповідає очевидець, чоловік середніх років знепритомнів близько 13-ї години 31 травня в приміщенні громадської приймальні на бульварі Шевченка, 307. Працівники установи викликали швидку допомогу. Близько 13:30 чоловіка було доправлено до автомобіля швидкої допомоги. Медики встановили схильність особи до епілепсії.

Ситуацію прокоментував очільник департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко.

“Такий випадок дійсно трапився в приміщенні департаменту. Проте він був спричинений хворобою самого відвідувача, адже в нього стався приступ епілепсії. Працівниками департаменту в міру можливостей була надана перша допомога і викликана карета швидкої допомоги що його відвезла до лікувального закладу. Проте вже до кінця цього ж дня той самий громадянин повернувся до департаменту для продовження надання йому послуг в цілком нормальному стані здоров’я.”, – повідомив очільник департаменту. 

Нагадаємо, що цьогоріч травневі дні є “рекордними” по відвідуванню цієї установи. Тисячі людей щодня приходять для переоформлення субсидій.

Нагадаємо, що до поточного року прийом громадян здійснювався в двох колишніх районних радах за адресами бульвар Шевченка 117 та 307. Віднині лише в останньому.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.