В Черкасах розпочнуть роботи по реконструкції вулиці Сумгаїтська

Новини Черкаси

На оперативній нараді в Черкаській міській раді було озвучено намір влади міста розпочати проведення робіт з капітального ремонту вулиці Сумгаїтська.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року було розроблено проект не реконструкцію частини вулиці від від в’їзду в місто з боку Золотоноші до вулиці Одеської.

Відповідне розпорядження про виділення коштів в сумі 13 мільойнів гривень підписав перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко.

Директор департаменту архітектури Артур Савін поінформував що попередньо на вулиці вже встановлено та оновлено освітлення проїзджої частини.

 Нагадаємо, що цьогоріч також заплановані роботи на наступних вулицях: вулиця Смілянська (від вул. 30-річчя Перемоги до межі міста), Автомобілістів, Луценка, Сурікова (від провулку Анатолія Пашкевича, раніше ХХ-ого Партз’їзду, до залізничного переїзду), Митницька (колишня Піонерська, від вул. Максима Залізняка до Надпільної), Гетьмана Сагайдачного (від вул. Добровольського до вул. Пацаєва), Припортова, Чіковані, Санаторна, Золотоніська, Братів Савченків, Генерала Коротєєва, Горіхова (раніше – Маршала Рокосовського), Затишна (колишня – Маршала Василевського), Симоненка, Хрещатик (тут на перехресті зі Святотроїцькою облаштують світлофори) та Стрілецький узвіз.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.