В Черкасах розпочали роботи з асфальтування проблемних ділянок

Новини Черкаси

Так минулої ночі в Черкасах  завершили ремонт вулиці Лісова Просіка — від в’їзду в місто до вул. Можайського. Про це поінформував очільник Черкас Анатолій Бондаренко у власній публікації в мережі  “Фейсбук”.

Так роботи на зазначеній ділянці велися 3 доби. І на ранок 29 березня практично завершені. Підрядники незабаром розпочнуть роботи і на центральній вулиці міста, бульварі Шевченка.

Фото Валерій Мироненко

Відповідна техніка помічена на Соборній площі ще ввечері 28 березня. Як запевняють чиновники погода дозволяє вкладати асфальт.

“Як і обіцяли, тільки погода дасть добро, роботи на дорогах міста просто закиплять. Перша ластівка вже полетіла — сьогодні вночі завершився ремонт вулиці Лісова Просіка, від в’їзду в місто зі сторони дамби і аж до початку Можайського. Вдячний підрядникам, які працювали без упину і вдень, і вночі, аби якомога швидше виконати роботи і не створювати довготривалих перешкод для руху транспорту. Завдяки цьому усього за три дні поклали 10 тисяч квадратних метрів нового асфальту. Тож можна вважати, що до початку дачного сезону ми підготуватися встигли”, — написав міський голова.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.