В Черкасах розлідують обставини загибелі жінки

Новини Черкаси

Як інформують в поліції, 20 червня в місті Черкаси на території колишнього військового полігону було виявлено тіло жінки. За цим фактом слідчим відділом Черкаського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 115 Кримінального кодексу України.

Про це інформують в секторі комунікації Головного Управління Національної поліції в Черкаській області.

20 червня до Черкаського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на території колишнього військового полігону в місті Черкаси виявлено тіло жінки в стані гнилісних змін. За результатами проведених оперативно-розшукових заходів, відповідно до попередніх результатів криміналістичних та медичних досліджень встановлено, що з великим ступенем вірогідності виявлені рештки трупа можуть належати Мальчевській А.В, яка 3 червня безвісти зникла з місця свого проживання.

Мальчевська Алла Василівна, 03.04.1955 року народження має на зріст 165 см., волосся світле, на лобі наявний шрам довжиною 5 см., що утворився внаслідок оперативного втручання.

Працівники поліції звертаються до громадян: хто впізнав громадянку зображену на фото та бачив її після 1 червня, а також володіє інформацією про коло її спілкування просимо надати інформацію до Черкаського відділу поліції.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.