В Черкасах разом зі снігом зійшов асфальт. Автівки провалюються в середмісті (фото)

Новини Черкаси

Потреба в поточному ремонті міських доріг у Черкасах виникла разом з таненням снігу. Нажаль разом з ним розтанув і асфальт. Причому проблема носить масовий характер в різних частинах міста.

Так вчора черкащанка Марина Макієвська додала світлини стану дороги неподалік Черкаської обласної лікарні в спільноті Наша Черкащина:

“Прекрасна дорога перед поворотом на областну лікарню, далі ще 1 величезна яма, яку просто неможливо обїхати. Дякуємо керівництву за подібне “щастя”, головне, що в мера надбавки та премія, мабуть за гарну роботу для міста.” – зазначає Марина.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому під час оперативної наради в Черкаській міській раді було визначено 15 березня, як дату початку поточних ремонтів міських доріг. Втім погодні умови початку березня дійсно не сприяють ремонту.

Читай також: В Черкасах працює “гаряча” лінія щодо стану тротуарів та доріг

З 15 березня хочемо розпочати аварійний ямковий ремонт, а потім і ямковий, на жаль, дороги після зими в неналежному стані, – повідомив тоді міський голова.

Нажаль додають проблематики стану доріг і аварії комунікацій. Так вчора на вулиці Смілянька комунальні служби міста розкопали відносно новий асфальт для ліквідації пориву на мережі водопостачання.

А сьогодні в середмісті по вулиці Гоголя під землю провалилася Toyota. Речниця патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк повідомила, що власник автомобіля відмовився від заяви та пояснень, так як авто не постраждало.

фото Патрульна поліція

Подібні проблеми з дорогою і на вулиці Остафія Дашкевича

фото Nazarii Vivcharyk

Також проблеми з станом дорожнього покриття або безпекою руху зафіксовано і по вулиці Сумгаїтська:

Розповісти друзям
  • 24
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.