В Черкасах провели конференцію з профілактики та лікування інсультів

Новини Черкаси
На минулому тижні на базі КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги»  до дня «Всесвітньої боротьби з інсультом»  була проведена науково-практична конференція.

Про це інформує КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я ЧМР». 

У роботі конференції взяли участь лікарі різних напрямків – хірурги, кардіологи, реаніматологи, нейрохірурги, неврологи, травматологи, терапевти та сімейні лікарі.
Зі вступним словом відкрила конференцію головний позаштатний невропатолог ДОЗ та МП ЧМР, завідувач неврологічним відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР Яковлєва Н.В., яка наголосила на важливості та актуальності теми конференції.

Виступ продовжили провідні фахівці України: д.м.н., професор, зав. кафедри неврології  та рефлексотерапії Свірідова (Мурашко) Н.К., національної медичної академії післядипломної освіти П.Л. Шупика, м. Київ.; Галушко О.А. кандидат медичних наук, доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, які наголошували на проблемах  діагностики, лікування та профілактики хворих на інсульти.
Завідувач неврологічним відділення відзначила, що не тільки спеціалісти, а і звичайні люди повинні ознайомитися з цією інформацією для попередження та вірного розуміння проблеми інсульту.
Також було наголошено на тому, що проблемою людей є безпечність, а саме їх психологія:
«Я вважаю, що інсульт трапиться не зі мною». Люди мають уважніше і відповідальніше ставитися до  свого здоров’я.  Коли трапився інсульт, це трагедія не для самого пацієнта, а для всієї сім’ї.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.