В Черкасах провели фестиваль патріотичної пісні

Новини Черкаської області

10 червня на площі Богдана Хмельницького за ініціативи “Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій” вперше був проведений фестиваль афанської, патріотичної та української пісні «Мелодія лунає, на мир надихає”.

Учасників фестивалю привітали перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації В.Коваль, Черкаський міський голова А.Бондаренко, Герой України, учасник бойових дій в Афганістані, голова УСВА С.Червонописький.
Фестиваль проводився з метою відродження та збагачення національної й громадської самосвідомості, формування у молоді патріотичної та національної гідності, популяризації військово-патріотичної творчості серед населення, особливо дітей та молоді, поваги до ветеранів ІІ Світової війни, ветеранів та учасників бойових дій в Афганістані, учасників бойових дій на території інших держав, героїв “Небесної сотні” та учасників АТО.


Участь у фестивалі взяли 17 районних та міських афганські організації, творчий гурт «Ташакор» із м. Біла Церква. Учасники представили свої програми виступів у вокальному, розмовному, інструментальному жанрах та в різних вікових категоріях.


У місті панувала урочиста, піднесена атмосфера. Мешканці та гості міста Черкаси, які завітали на цей захід, мали змогу слухати і насолоджуватись піснею, що здатна бадьорити душу і створювати особливий настрій надії і впевненості у майбутньому, та навіть підтанцьовувати на площі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.