В Черкасах проведуть засідання комісії з перевірки надання послуг перевізниками

Новини Черкаси

Час проведення засідання виконавчого комітету, заплановане на вівторок, 7 лютого, переноситься з 9.30 на 17.00. Адже об 11 годині в кабінеті № 206, де зазвичай відбуваються засідання, буде проведено перше засідання нещодавно створеної комісії для перевірки фактів неналежного надання послуг перевізниками та порушення міських пасажирських перевезень.

Фото Олександра Радуцького.

На ньому, зокрема, розглянуть отримані скарги від містян на громадський транспорт та ознайомляться з тим, як профільний департамент працює в напрямку поліпшення якості перевезень. На засідання запрошені й самі перевізники.
Нагадаємо, цю комісію створили розпорядженням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка за ініціативи секретаря міської ради Олександра Радуцького, який і очолить її.
До складу комісії увійшли заступник міського голови Руслан Сотуленко, перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Олексій Шкіньов, начальник управління транспорту Віталій Москаленко, начальник юридичного управління Анатолій Стойко та дев’ять депутатів міської ради з різних фракцій.
Фото Олександра Радуцького.
Разом із тим, нині в Черкасах працюватиме ще одна робоча група, яка впродовж лютого перевірятиме перевізників на предмет дотримання ними угод.

 Про це інформують в прес-службі ЧМР.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.