В Черкасах працює громадська приймальня народного депутата України Владислава Голуба

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Владислав голубПриймати звернення до народного депутата України від Блоку Петра Порошенка по 197-му виборчому округу Владислава Голуба почали 19 січня. Щоправда, до офіційноговідкриття приймальня працювала в телефонному режимі. Наразі надійшло вже більше сотні прохань та скарг, здебільшого під час роботи депутата на окрузі в останні два тижні.

Керівник громадської приймальні – помічник-консультант депутата Інна Станіславівна Ключка. Вона зазначає, що люди нарікають на роботу правоохоронних органів та судів, медичних закладів, серед пропозицій – і реформування Черкаського УБОЗу. Болючі питання – оформлення спадщини та конфлікти через землю.

– Найчастіше люди звертаються телефоном, а потім приходять, – розповідає Інна Станіславівна. – Так, жителі Бобринців прохали сприяти у проведенні стаціонарних телефонів літнім людям, депутати Канівської міськради подали власні пропозиції змін до бюджету країни на поточний рік в частині оподаткування, чимало звернень про надання матеріальної допомоги.

Особисті прийоми громадян депутат проводитиме раз на місяць під час тижня роботи з виборцями. Подати звернення або записатися на прийом можна з 10 до 17 години з понеділка по п’ятницю в каб. 201 (2 поверх) за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307 (приміщенняПридніпровського районного виконавчогокомітету) або зателефонувати за номером 050 3582269.

Громадська приймальня депутата також працює в Золотоноші за адресою: Садовий провулок 10, найближчим часом її відкриють і на Канівщині.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.