В Черкасах порушують закон не скликаючи сесію міської ради?

Новини Черкаси

У Черкасах вже місяць не проводилося чергове засідання сесії Черкаської міської ради. Це є грубим порушенням чинного законодавства про місцеве самоврядування. Таку думку у власному фейсбуці озвучив громадський активіст Сергей Кузляев

Тому 15 депутатів міської ради у своєму зверненні адресованому міському голові Анатолію Бондаренку вимагають від міського голови  продовжити роботу пятдесят шостого пленарного засідання сесії міської ради.

Зокрема у порядку денному накопичилися наступні питання:

– понад 500 різноманітних питань (у тому числі і виділення землі АТОвцям);

– внесення змін до бюджету(надішли субвенції з державного бюджету);

– розгляд петицій громадян тощо.

Перерву у засіданні сесії було оголошено ще 18 червня 2018 року. Станом на 10 липня Бондаренко не підписав розпорядження щодо її продовження. Такі дії є неприпустимими, що призводить до порушення вимог Конституції та Законів України, інформує сайт Вікка.

“Відповідно до частини 7 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” сесія сільської, селищної, міської, районної у місті ради повинна бути скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради, а сесія районної, обласної – також за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради або голови відповідної місцевої державної адміністрації”, – зазначається у зверненні.

Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.