В Черкасах планують збільшити кількість тролейбусів для забезпечення пасажиропотоку

Новини Черкаси

У Черкасах, 27 лютого, приватні перевізники у питанні підняття вартості проїзду вирішили піти шляхом шантажу і почали знімати автобуси із маршрутів. Після неприйняття рішення про збільшення тарифу на проїзд вони масово зняли з ліній автобуси, порушуючи наявні угоди.

Місто в морозну погоду опинилося заручником інтересів 10 приватників.

“Перевізники намагаються поставити місто на коліна. Наразі відбувається екстрена нарада членів виконкому, працюємо над вирішенням проблеми. Буде запущено додаткові тролейбуси.” – повідомив заступник міського голови Юрій Ботнар

До теми: Черкаські перевізники масово знімають автобуси з маршрутів

Інформація знайшла своє підтвердження. У соціальних мережах з’являються повідомлення про відсутність автобусів на маршрутах та на зупинках спостерігається масове накопичення пасажирів.

Як пояснили члени виконавчого комітету Черкас, перевізники відмовились виконувати умови, які їм запропонували під час втілення транспортної реформи в Черкасах. Про це вони розповіли під час брифінгу.

“Таке припинення курсування автобусів є тимчасовим і очевидно триватиме півтори години. Ми готові вирішувати дану проблему. Такі дії перевізників очевидно викликані наявністю проблем ,які накопичились у місті. Перевізники відмовляються виконувати умови, які ми озвучували – це встановлення трекерів, відео реєстраторів на маршрутах, доступ працівників департаменту ЖКК до інформації щодо перевезень, автоматичне оголошення зупинок, культура обслуговування. Ці ряд вимог є мінімальними»,- звернувся під час брифінгу заступник міського голови Ігор Волошин.

Також члени виконавчого комітету пообіцяли, що в місті буде виведена додаткова техніка, тролейбуси. Тривають перемовини з перевізниками з інших міст, для того, щоб вони могли здійснювати перевезення в м. Черкаси.

Станом на 14 15 тривають перемовини Виконавчого комітету та перевізників в кабінеті секретаря міської ради.

 Тим часом містяни масово пересіли на тролейюуси.
Розповісти друзям
  • 35
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.