В Черкасах планують відновлення будівництва житла для військових

Новини Черкаси
Міські депутати під час чергової сесії ухвалили рішення передати в державну власність один із черкаських «довгобудів» на вул. Якубовського, 17. Тепер там планують відновити розпочате зведення житла й у подальшому передати його прикордонникам із Оршанця. «За» відповідний проект рішення висловилося 30 обранців, ще один – утримався.
Нагадаємо, свого часу спорудження цього будинку розпочали в рамках державної програми, як соціальне житло. Утім, через брак фінансування будівництво призупинили. Із ініціативою передачі цього незавершеного об’єкту з власності територіальної громади міста в державну – вийшла прикордонна служба.
Як розповів під час сесійного засідання начальник Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, що в селищі Оршанець, Дмитро Коцеруба, нині на квартирному обліку в навчальному центрі перебуває 305 родин, 136 із них – сім’ї учасників АТО. Востаннє житло прикордонники отримували в 2002 році.
– Більшість військовослужбовців нашого центру не забезпечені житлом. Через це багато фахівців вимушені переводитися в інші частини, де є можливість отримати квартиру. Як результат, наш центр втрачає кваліфікованих фахівців, із бойовим досвідом. Тож ми просимо міську владу передати нам цей будинок, а в подальшому це житло ми передамо нашим військовим, – сказав він та додав, що фінансування будівельних робіт візьме на себе прикордонна служба.
До слова, як зазначив Дмитро Коцеруба, тільки з початку загострення ситуації на східних рубежах вони підготували майже 8 тисяч фахівців.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.