В Черкасах планують надавати фінансову підтримку громадській організації “Черкаський союз учасників АТО”

Новини Черкаси

Відповідний проект рішення, про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 22.01.2015 № 2-674 “Про затвердження міської соціальної програми “Турбота” на період з 2015 до 2017 року включно” розміщено на офіційному сайті установи.

В разі ухвалення зазначеного рішення, до міської програми “Турбота” буде включено громадську організацію «Черкаський союз учасників АТО», що відповідає вимогам статті 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Зазначеною статтею визначено обов’язок органів влади усіх рівнів щодо надання фінансової підтримки, безоплатного надання приміщень, обладнання та іншого майна, необхідного для здійснення статутних завдань; звільнення від плати за користування комунальними послугами, телефонним зв’язком, громадським об’єднанням ветеранів війни. Громадська організація створена у 2015 році у м. Черкаси та згідно із статутом здійснює діяльність, пов’язану із консолідацією та координацією діяльності учасників антитерористичної операції, забезпеченням захисту їх політичних, економічних та соціальних прав, здійснення соціального захисту членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, громадська організація «Черкаський союз учасників АТО».

За окремими статтями видатків кошти з міського бюджету будуть спрямовані на заробітну плату 2 штатним одиницям; оплату спожитих комунальних послуг, зв’язку, орендну плату, проведення заходів, спрямованих на патріотичне виховання молоді.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.