В Черкасах перевірять снігоприбиральну техніку

Новини Черкаси

В міській раді провели нараду щодо стану готовності міста до зимового періоду, зокрема наявної снігоприбиральної техніки.

За словами першого заступника міського голови Станіслава Овчаренка комунальні служби отрримали доручення провести інвентаризацію усієї наявної спеціалізованої техніки, яку можна буде залучати для прибирання міста під час снігопадів.

Також комунальні служби міста мають перевірити її стан, привівши у повну готовність.

Станіслав Овчаренко проінформував присутніх, що у грудні цього року зимовим утриманням доріг опікуватиметься КП «ЧЕЛУАШ». А от хто – з 2018 року – стане відомо за результатами оголошеного нині тендеру.

Як  повідомив на нараді директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, їх підприємство забезпечене необхідною технікою. Зокрема, мають дев’ять тракторів, два з яких – для прибирання тротуарів, чотири  комбінованих дорожніх машини «відвал-щітка»,  два екскаватори для розчистки спусків. Також є можливість залучати орендовану техніку.

На сьогодні підприємство закупило 47 тонни солі та забезпечено належним обсягом піску для обробки дорожнього полотна та тротуарів.

За його словами, підприємству в повному обсязі виділили кошти з міського бюджету на умовах фінансової підтримки, аби здійснювати роботи із зимового утримання доріг до кінця року.

За матеріалом прес-служби Черкаської міської ради

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.