В Черкасах перед владцями постала проблема малокомплектних шкіл

Новини Черкаси

Черкаські школи побудовані великою проектною потужністю, проте вона не використовується. А все тому, що багато шкіл обласного центру заповнені не повністю. Про це на вранішній нараді у міського голови сказала директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган.

sk_5928

– 37 загальноосвітніх шкіл  в місті Черкаси і 24000 діток. У Вінниці – 35 шкіл і 34000 діток. Ви розумієте, що це? Тобто наповнюваність шкіл є значно вищою. І тоді вартість дитини у навчальному процесі значно зменшується, що дає можливість спрямовувати кошти на розвиток, а не в поточне утримання, — відзначила Наталія Володимирівна.

— Тут можна говорити про те, що школи у нас побудовані з великою проектною потужністю, але вона у нас в Черкасах не використовується. Можна порівняти навіть з іншими містами і цей висновок відслідковується кругом.

Про те, що дійсно не всі школи міста мають стовідсоткову заповненість погодився і перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко. Проте скорочувати їх, на його думку, не вихід із ситуації.

– 29 школа в Дахнівці, вона завантажена на 50%. Але найближча школа на Казбеті. Чи реально дітям їздити туди? Чи здатне керівництво на це рішення? Однозначно ні. Далі, 24-а ЗОШ – величезна школа, але наповненість 50%. Якщо закриємо, переведемо дітей й колектив в інші школи, Що робити з приміщенням? Там дійсно величезна будівля. Ви у цифрах праві, але є ще життя, — висловив свою думку щодо ситуації зі школами перший заступник.

Про це повідомляє Вичерпно

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.