В Черкасах нові правила проведення конкурсів на керівників освіти

Новини Черкаси Освіта Черкаси

27 вересня 2016 року в прес-центрі «Нової доби» відбулася прес-конференція департаменту  освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  з приводу конкурсу на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Спікерами на ній виступили директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова та її заступник Ігор Волошин.

14485035_1078357938886348_7853484750774383434_n

Зміни,  які передбачає Міністерство культури і Міністерство освіти України вимагає нових форм організації роботи, в тому числі нових принципів формування кадрової політики щодо призначення керівників  закладів культури і освіти.

Як повідомив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин, – «На виконання наказу Міністерства культури, відповідно до якого керівники закладів культури, які до 01.01.2016 року, перебували на безстроковому трудовому договорі мали бути звільнені, відповідно оголошувався конкурс і  посади  стали вакантними. У цьому наказі чітко виписана процедура заміщення вакантної посади.

29 серпня було  оголошено конкурс на посаду директора Черкаської міської централізованої бібліотечної системи та Комунальне підприємство “Черкаський зоопарк”. Наразі добігає кінець строку подачі документів і невдовзі відбудеться конкурс відповідно процедури прописаної у законі  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

Міністерство освіти і науки України ще не розробило аналоговий документ щодо заміщення вакантних посад загальноосвітніх навчальних закладів.

Розповісти друзям

2 коментарів до “В Черкасах нові правила проведення конкурсів на керівників освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.