В Черкасах незабаром відкриють ще один клас з робототехніки

Новини Черкаської області

В Черкасах цьогоріч з’явиться ще один клас з робототехніки. Таку новину повідомив директор департаменту освіти Черкаської ОДА Данилевський Валерій Вікторович під час урочистостей на святковій лінійці у Черкаській обласній спеціалізованій школі-інтернаті.

У школі станом на сьогодні навчаються діти з усієї області. Цьогоріч до школи йдуть 555 дітей. Навчальний процес поєднується з оздоровчими процедурами. Відтепер до цього додадуться і заняття з сучасних технологій.

Відтак зібрати робота та змусити його виконувати команди зможуть і учні цієї школи. Кошти на придбання класу спрямовано з обласного бюджету. Таким чином цей навчальний заклад міста стане другим, який має такий клас. Раніше було відкрито подібний клас в 9 гімназії міста Черкаси.

Управління освіти і науки облдержадміністрації надає всебічну підтримку в упровадженні навчальних систем LEGO Education на Черкащині. Так, вже в чотирьох школах області, а саме – Смілянській ЗОШ № 7, Золотоніській гімназії ім. С.Д. Скляренка, Гельмязівській ЗОШ Золотоніської районної ради, Сигнаївському НВК Шполянської районної ради,  – розпочато навчання з використанням вищезазначених навчальних систем.

Водночас управлінням здійснюється підготовча робота для подальшого впровадження навчальних систем LEGO Education. Одними з щасливчиків стануть незабаром і учні цієї школи.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.