В Черкасах нагородили переможців конкурсу на найсмачнішу кашу

Новини Черкаси

Під час святкування початку паркового сезону у “Сосновому бору” три навчальні заклади змагалися за перемогу у конкурсі на приготування найсмачнішої польової каші. 

Переможця визначали за голосуванням відвідувачів. Найбільша кількість голосів у скриньці виявилася за кулінарний хист студентів Східноєвропейського університету. Дружно і натхненно команда з 20-ти осіб приготувала більше 100 літрів каші. Не пошкодували додати до неї м’яса та овочів.

– І студенти ЧНУ, і Комерційного технікуму постаралися на славу, всі три каші були смачні, хоча і різні за смаком, – додає художній керівник КП “Дирекція парків”, організатор святаІнна Омелюх.

Секрету смачної каші переможці не видають. Кажуть, він розроблений спільно з викладачами кафедри готельно-ресторанної справи вишу та студентами.

– Наша каша вийшла не надто жирна, у ній багато овочів, – розповідає ректор закладу Любов Шпак. – Але головний секрет – активність. Бо ми завжди упевнені, що наші викладачі і студенти найкращі.

Учасників та переможця конкурсу нагородили дипломами директор підприємства Володимир Стойко та гість свята – директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин.

– Щиро вдячний керівницву комунального підприємства за свято у першу чергу для наймолодших жителів нашого міста, вдячний активним студентам, які завжди долучаються до масових заходів, вихованцям студій і ансамблів нашого Будинку культури ім. І. Кулика, які своїми виступами прикрашають кожне свято, – наголосив Ігор Волошин.

Директор КП Володимир Стойко запросив присутніх відпочити у міських парках 9 Травня та у День захисту дітей.

Зокрема, у День Перемоги з 12-ї години у сквері за ОДА, парку Хіміків та парку “Перемога” триватимуть концертні програми.

За матеріалом сайту департаменту освіти ЧМР

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.