В Черкасах майбутні пожежники вшанували пам’ять Героїв Чорнобиля

Новини Черкаси

В Черкаському інституті пожежної безпеки відбулися вшанування пам’яті мужніх ліквідаторів чорнобильської катастрофи. В цьому році минають 31-ші  роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

За традицією вночі 26 квітня о 1 годині 23 хвилини 50 секунд (саме тоді, коли у 1986 році на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух) в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України біля Монументу Героям Чорнобиля керівництво навчального закладу на чолі з в. о. начальника інституту Олександром Тищенком, працівники та вихованці закладу вшанували пам’ять Героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання. Разом з колективом ЧІПБ взяв участь у заходах і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.


Усі присутні вшанували пам’ять мужніх людей-ліквідаторів аварії на ЧАЕС покладанням свічок та квітів до Монументу Героям Чорнобиля. В інституті, який носить ім’я Героїв Чорнобиля, знають, що Герої не вмирають, вони ідуть у безсмертя і назавжди лишаються у наших серцях!

Інститут, що почесно носить ім’я «Героїв Чорнобиля», адже першими, хто вступив в боротьбу з атомним вогнем були його випускники — Герої Радянського Союзу, кавалери Почесної відзнаки Президента України – зірки “За мужність” – лейтенанти внутрішньої служби Володимир Правик і Віктор Кібенок. Саме вони були в складі караулу воєнізованої пожежної частини № 2, який здійснював охорону на ЧАЕС і тому прибули на місце вибуху через декілька хвилин. Загалом, 353 випускники навчального закладу брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

За матеріалами сайту Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.