В Черкасах фінансово відзначатимуть заслуги переможців Олімпійських ігор

Новини Черкаси
Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні Виконавчого комітету міської ради. Відповідно до положень міської Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки спортсмени матимуть право на поліпшення житлових умов в разі зайняття 1-3 місце на Олімпійських іграх, один раз протягом спортивної кар’єри. Розмір виплати визначатиметься Черкаською міською радою.

Першим претендентом на отримання цієї допомоги стане срібний призер Олімпійських ігор  2016 року стрілець Сергій Куліш. Відповідно до ухваленого рішення він претендуватиме на 500 тисяч з міського бюджету. Міська рада кілька тижнів тому виділила 500 тис. грн на придбання зазначеної квартири. Втім щоб узаконити цю операцію, необхідно було хвалити відповідну програму.

Виплата допомоги буде проведена спортсменові  у національній валюті України на особистий рахунок в банку, згідно з поданими ним банківськими реквізитами після прийняття рішення Черкаської міської ради.

Довідково: Згідно з ухваленим документом, одноразова допомога за заслуги перед містом переможцям та призерам Олімпійських ігор запроваджується, з метою покращення житлово-побутових умов міським спортсменам, соціального захисту, заохочення та стимулювання спортсменів м. Черкаси до успішних виступів на Олімпійських іграх.

З 2016 року одноразова допомога виплачується спортсмену, який зайняв 1-3 місце на Олімпійських іграх, один раз протягом спортивної кар’єри і призначається у розмірі, визначеному рішенням Черкаської міської ради.

На здобуття одноразової допомоги можуть бути висунуті спортсмени  м. Черкаси, які представляють Україну на Олімпійських іграх і обов’язковою умовою для  цього є постійне їх проживання у Черкасах.

Висунення спортсменів-кандидатів на здобуття одноразової допомоги здійснюють місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.