В Черкасах через стан доріг вимагають звільнити з посади керівника КП “Челуаш”

Новини Черкаси

Саме таку петицію було розміщено на офіційному сайті ЧМР 4 червня. Головною причиною автор зазначив  аварійний стан доріг в м. Черкаси та з систематичними порушеннями норм та стандартів виконання аварійно-ямкових та ямкових ремонтів дорожнього покриття.

Під зверненням всього за дві доби вже зібрано 17 підписів з 250-ти, необхідних. Нагадаємо, що для винесення петиції на розгляд міської ради вона має зібрати 250 голосів містян протягом 30 днів.

“Громада міста Черкаси неодноразово фіксувала свавілля з боку працівників КП ЧЕЛУАШ при виконанні ремонтних робіт, про що є достатньо фото та відео матеріалів. Працівники керуються безпосередньо вказівками керівника, який, на думку громади, зовсім не відповідає займаній посаді. Про що свідчить жахливий стан доріг міста, несвоєчасна підготовка підприємства, як до сезонних ремонтних робіт, так і до зимового утрирмання доріг нашого міста. Адже влітку потрібно готуватись до зими, а ще з зими починати готуватись до ремонтних робіт по усуненню аварійності на дорогах міста. Вважаємо що Олексій Мельник є необізнаний керівник даного підприємства та вимагаємо негайного його звільнення в зв’язку з його професійною непригодністью.” – йдеться в петиції

Розповісти друзям
 • 5
  Поширили:

4 коментарів до “В Черкасах через стан доріг вимагають звільнити з посади керівника КП “Челуаш”

 1. 0

  0

  Олексія Мельника знаю особисто, він чудова та працьовита людина. Крім лопат в спадок КП ЧЕЛУАШ не передалось більш нічого. Йому просто немає чим працювати. Дайте техніку та потім питайте з нього.

  1. 0

   0

   Я, також знаю Олексія особисто і можу впевнено сказать! ВІН НЕ НА СВОЄМУ МІСЦІ!!!!!! Тамадою він був гарним, а політик і тим паче керівник ніякий!

 2. 2

  0

  А зарплату он может получать? Как говорил мой старшина, с лопатой и я плац от снега уберу. Ищи выходы, проси, а не просто ходи на работу. Не можешь – увольняйся, зима скоро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.