В Черкасах через порив високовольтних мереж припинено водопостачання

Новини Черкаси

За інформацією оприлюдненою під час оперативної наради, яка відбулась у Черкаській міській раді, у міські лікарні міста Водоканал організував підвоз води. Місто практично перестало отримувати воду. На 18 00 пропонують опублікувати точки де можна буде отримати технічну воду на території міста.

Бригади енергетиків працюють з 7 00, для відновлення живлення підстанцій Західна (живить Дахнівку) та Сокирно. Пориви знеструмили високовольтні лінії. У звязку з чим  місто Черкаси залишається без водопостачання. Напір в мережі знизився до мінімуму.

Інформація невтішна. Енергетики обіцяють подати напругу через 2-3 години. Води залишилося на 1,5-2 години. Ситуацію ускладнює ще й те, що якщо води не залишиться, у трубопровідну мережу може потрапити повітря. Час заповнення трубопроводів водою у випадку відновлення живлення та подачі її на місто може скласти до 16 годин – наголосив директор Водоканалу Сергій Овчаренко.

Зараз вода є на Митниці і в на перших поверхах будинків у центральній частині міста. Протягом дня міськсвітло ліквідовує 70 порив електромереж на території міста. Близько 120 дерев на території міста пошкоджено або впало.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.