В Черкасах 22 депутати з п’ятої спроби ухвалили “компромісний” бюджет

Новини Черкаси

Попри те, що пропозиції, які сьогодні вносили очільники профільних департаментів на спільній комісії до проекту бюджету міста, головний фінансовий документ не ухвалили. Депутати вирішили, що такий незбалансований бюджет не можна ухвалювати, до того ж чимало пропозицій навіть не встигли записати, йшлося у залі засідань. Врешті ухвалили проект бюджету з п’ятого разу, без урахування бюджету розвитку.

Після того, як міський голова виніс на голосування проект бюджету з урахуванням всіх пропозицій від профільних департаментів, секретар міської ради Олександр Радуцький звернувся до депутатів:

”Шановні депутати, давайте голосувати не емоціями, а розумом. Той бюджет, який ми сьогодні приймемо, буде не працюючий, це ще більший злочин для наших громадян. В мене є пропозиція за це питання не голосувати”.

Про те, що бюджет не буде працювати, озвучив і депутат Павло Карась:

”Те, що голосували тут, приймати не можемо, бо його навіть не записали, що приймали, навіть ніхто не знає. Всі пропозиції мають бути в рамках бюджетних запитів, всі пропозиції мають бути письмові. При прийнятті цього бюджету – 16 млн. піде на підвищення зарплати працівникам освіти, як ми це реалізуємо? Цей проект бюджету не збалансований”,- зауважив Павло Карась.

Потому міський голова оголосив перерву на 5 хвилин і попросив зібратись біля нього керівникам фракцій.

Бондаренко поставив на голосування проект бюджету у редакції виконавчого комітету без бюджету розвитку, втім рішення не прийняли. Потім міський голова поставив на голосування проект бюджету з урахуванням пропозицій бюджетної комісії та виконкому, без урахування сьогоднішніх пропозицій, за цей проект теж не проголосували. Третім питанням міський голова запропонував врахувати всі пропозиції, які були внесені сьогодні під час комісії та до цього, втім і цей проект депутати не підтримали. Була ще четверта редакція бюджету з урахуванням пропозицій депутата Романа Дісканта.

Але депутати підтримали п’яту редакцію проекту бюджету без урахування програми соціально-економічного розвитку – ”за” проголосували 22 депутати.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.