В бюджетному комітеті обговорюють взаємовідносини державного та місцевих бюджетів

Новини Черкаси

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький у складі представників асоціації міст України візьме участь в обговоренні взаємовідносин державного та місцевого бюджету в проекті Держбюджету-2018. Відповідне засідання проводиться 2 жовтня у підкомітетах Верховної ради України.

Сьогодні, 2 жовтня, з метою опрацювання положень проекту Держбюджету-2018 у частині взаємовідносин державного і місцевих бюджетів відбувається спільне засідання підкомітетів з питань місцевих бюджетів та з питань бюджетної підтримки регіонального розвитку, у якому візьмуть участь представники центральних органів виконавчої влади та всеукраїнських асоціації місцевого самоврядування.

Асоціацію міст України представляють Виконавчий директор АМУ О.Слобожан, Житомирський міський голова С.Сухомлин, секретар Черкаської міської ради О.Радуцький, Баранівський міський голова А.Душко, Славутський міський голова В.Сидор, а також аналітик АМУ І.Онищук.

На засіданні планується обговорити питання формування місцевих бюджетів, та зокрема, обсяги врахованих у законопроекті №7000 міжбюджетних трансфертів з урахуванням пов’язаних Урядових законодавчих ініціатив, насамперед, законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу №7116).

Асоціація міст України підготувала офіційну позицію та  пропозиції до проекту Держбюджету-2018.

Олександр Радуцький відзначив початок обговорення:

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.