В багні та на соснах – енергетики до 3-ї ночі відновлювали живлення для подачі води у Черкаси

Новини Черкаси

Як інформує речник управління ДСНС Костянтин Проценко зусилля рятувальників, що забезпечували освітлення для пошуку поривів на мережах поблизу Сокирного не були марними.

А той же час в багні та болоті долаючи кучугури снігу та високі дерева працювало дві бригади енергетиків. Вже о 03.30 ночі живлення насосної станції було відновлено.

Дві бригади високовольтників з 8 години ранку працювали до 01.15. Майстер черкаської бригади №1 Сергій Гордієнко опинився по груди в болоті. Заступник директора з економічної безпеки Є.Лут разом з працівником бригади котрого всі називають Івановичем протягом більше ніж три години на дахнівській канаві, пересуваючись по деревам, ризикуючи опинитися під кригою звільнювали силовий дріт від впавної на нього деревини (береза). На жаль остаточно звільнити дріт самі не могли, а тому викликали на допомогу ще одну бригаду високовольтників. – повідомив у фейсбуці Вадим Комаров

  

Також Константин Проценко повідомив, що вночі вдалося відновити енергопостачання насосної станції, триває процес наповнення технічних резервуарів на станції першого та другого підйому води. Наступний крок подача води до водних мереж міста.

Розповісти друзям

3 коментарів до “В багні та на соснах – енергетики до 3-ї ночі відновлювали живлення для подачі води у Черкаси

 1. 1

  2

  Только в нашей стране люди могут идти на самопожертвование не получая полгода зарплату 🙁

 2. 1

  0

  Блін, а як з такими катаклізмами вправляються десь на Заході? Чи у них погода запланована? А у нас усе зненадська, ніхто й не очікував ні снігу, ні заметілі…Африка ж!

  1. 1

   0

   Я жив у Лондоні. Там на вулицях не висить жодного провода ,як електричного, так і телефонного-все сховано під землю. Біда навчила-урагани, налипання снігу криги та німецькі бомбардування у війну навчили англійців раз і назавжди. А в Черкасах такі аварійні ситуації кожного року.Коли ж навчимося? Коли знайдемо гроші на підземні кабелі? Адже це буде дешевше, ніж ліквідації аварій кожної зими і муки черкащан без води!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.