В аеропорту “Черкаси” розпочали ремонт злітно-посадкової смуги

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У Черкасах до роботи з облаштування  штучної злітно-посадкової смуги КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» приступив переможець тендеру ТОВ “РОСТДОРСТРОЙ”. Нагадаємо, що вартість угоди склала близько 124 мільйонів гривень. Про це інформують в прес-службі Черкаської ОДА

Договір про виконання будівельних робіт №1  підписано 31 липня 2018 року між замовником департаментом містобудування і архітектури Черкаської обласної ради та виконавцем ТОВ “РОСТДОРСТРОЙ”. Торги відбувалися у системі Prozorro.

Роботи мають бути виконаними до кінця 2019 року. Тендерною документацією передбачено ремонт покриття, узбіччя і нанесення розмітки. Нагадаємо, ремонт злітної смуги – один із проектів, що буде профінансовано коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування обласного бюджету.

Вчора 6 серпня  день підрядником проведено  фрезерування на перших двохсот метрах смуги та взято проби асфальтного покриття. За необхідності проводитимуть роботи з його підсилення.

На обєкті щоденно планується залучення 50 працівників.

– “Це – серйозний старт, – каже заступник очільника області Сергій Овчаренко. – І своєрідний перший крок до відбудови черкаського летовища. Наше завдання – зробити його сучасним, діючим, інвестиційно-привабливим. Аеропорт – це комплексна структура з комфортним терміналом, сигнальними вогнями та безліччю іншого. Тож попереду ще дуже багато роботи, а ремонт злітно-посадкової смуги – лише їхній початок. Завдяки фінансуванню з ДФРР та обласного бюджету маємо на це більше 124 млн грн.” – зазначив чиновник.

 

Розповісти друзям
  • 19
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.