загрузка...

В 2019 році в Черкасах планують звести льодовий палац (відео)

Новини Черкаси

Сьогодні в столиці відбулася презентація проекта мультиспортивної арени, яку будуватимуть у Черкасах. Також, участь у презентації взяли й представники Черкаської міської ради.

На будівництво “Льодового палацу” буде залучено понад 100 мільйонів інвестицій. Проект створений при підтримці хокейного клубу “Донбасс” Донецькою компанією К.А.М., яка розробляла багатофункціональну “Кальмиус-Арену”. Після закінчення презентації президент хокейного клубу “Донбасс” Борис Вікторович Колєсніков відповів на запитання журналістів по проекту, який демонстрували.

Як багато часу потрібно для реалізації такого проекту та скільки коштує?

“Я вважаю, що чим швидше буде реалізований цей проект, тим дешевше. Тут всі витрати мінімізували: буде одна льодова установка на дві арени. Я Вважаю, що в сьогоднішніх умовах реально вкластися у 125-130 мільйонів гривень. Важливо не тільки почати в найближчий час, але й швидко закінчити будівництво – чим довше триватиме будівництво, тим більше витрачаємо. Реально все закінчити за 18 місяців, є можливість і швидше. Повне проектування займає від 9 до 10 місяців, починаючи з 1 серпня.”, – відповів на запитання журналістів президент хокейного клубу “Донбасс” Борис Колєсніков.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.