В 2016 році у Черкасах запрацює сучасне виробництво

Новини Черкаси Новини Черкаської області
Уже в наступному році в Черкасах стартує виготовлення побутової техніки відомої торгової марки “Saturn”. Наразі представники холдингу працюють над реконструкцією викупленого приміщення заводу “Строммашина” та займаються підготовкою виробничих цехів для облаштування там високотехнологічного сучасного обладнання. Водночас, розробляється система логістики матеріалів і комплектуючих для забезпечення безперебійного випуску продукції.
aaeb70fa4e8af627003f501fa727620a_L

Про такі результати зустрічі з представниками компанії, яка відбулася днями, повідомив секретар міської ради Олександр Радуцький.

Посадовець запевняє: зі свого боку міська влада зробить усе для того, щоб унеможливити корупційні зловживання на шляху підприємців чи будь-які інші перепони. Після повного запуску виробництва там, за попередніми підрахунками, зможе працювати близько 500 робітників. Половину робочих місць створять уже після запуску першої лінії заводу – в серпні наступного року.

– На сьогодні ми робимо все для того, аби інвестор розумів, що Черкаси – це відкрите місто й без корупційних схем, – зауважив Олександр Романович. – Разом із тим, залучення інвестицій цікавить і нас самих – це нові робочі місця й податки до місцевого бюджету. А ще – імідж нашого міста на європейському рівні! Окрім цього, радує й те, що в такій складній економічній ситуації, коли велика кількість підприємств зупиняється, у нас навпаки – запрацює щось нове.

За словами президента холдингу Олександра Громико, усі пусконалагоджувальні роботи планують завершити якнайшвидше, аби провести випробування конвеєра. Оскільки на 2016-ий рік запланований повномасштабний старт виробництва холодильників для європейського та українського ринків.

– Уся продукція, випущена з нашого конвеєру, відповідає стандартам якості Європейського Союзу. Ми використовуємо лише якісний європейський пластик, надійні двигуни, помпи і таймери. Нами впроваджена жорстка система контролю якості, – зауважує він. – Кожен співробітник несе персональну відповідальність за допущений брак. Українці можуть надати європейцям якісний товар і за конкурентною ціною. Основною нашою перевагою є зняття митних зборів, які Європейський Союз скасував не так давно. Завдяки цьому європейські бренди бачать величезний зростаючий потенціал у розміщенні замовлень саме в Україні. Не варто забувати й про нашвидку логістику товарів: після виходу з конвеєра, товар не більш ніж за 3-4 дні може бути доставлений в будь-яку точку Європи!

У цілому ж, представники холдингу зазначають, що Черкаси достатньо комфортне для введення бізнесу місто й не бачать жодних перешкод на цьому шляху. Кажуть: як обласна, так і міська влада зацікавлені в тому, аби тут відкривалися нові підприємства, створювалися нові робочі місця, а казна наповнювалася податками.

– Ми вже більше шести років виготовляємо нашу продукцію в Каневі (пральні машини, сушки для продуктів, а до осені 2015 комплектуємо лінії з випуску тепло вентиляторів та електрочайників), – зазначає він. – За весь цей час співпраці можемо зробити висновок, що в Черкаській області дуже лояльно відносяться до бізнесу й не бачимо перепон.
У серпні наступного року в Черкасах компанія планує розпочати виготовлення холодильників, згодом – електроплит, чайників, м’ясорубок тощо. На повну потужність майбутнє підприємство планує вийти через три роки.

Відома на всю Європу торгова марка «Saturn» бере свій початок від заснування в 1996 році в Чехії підприємства, що спеціалізувалося на виготовленні дрібної побутової техніки. Наразі, розробляючи власні ексклюзивні моделі, компанія інвестує свої активи в прес-форми для виробництва побутової техніки і працює з понад 90 заводами з Китаю, Тайваню та Туреччини. Їхня продукція користується стабільним попитом у мільйонів покупців із різних країн світу.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.