Уряд завинив Черкасам 202 мільйони гривень для виплати субсидій та пільг

Субсидії Черкаси

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко взяв участь в прес-конференції в агенції УНІАН де разом з іншими представники органів самоврядування та ОСББ обговорювали проблеми з виплатою субсидій та пільг в містах України. Зокрема було оголошено про 35 мільярдів заборгованості по наданим пільгам та субсидіям в межах України.

Зокрема борг перед містом Черкаси складає близько 202 мільйонів гривень станом на 1 травня 2017 року, хоча у лютому був 127 мільойнів.

 «Ми хочемо розв‘язати проблему разом з Урядом. У Черкасах на початок лютого 2017 року заборгованість була 127 млн грн, а на початок травня – вже 202 млн грн. Це негативно позначається на фінансово-господарській діяльності комунальних підприємств, які надають послуги. Ми просимо Уряд вжити заходів щодо фінансування з бюджету пільг і субсидій. Якщо відверто, ми хочемо, щоб до нас дослухалися і радилися з нами», – сказав Анатолій Бондаренко.
За словами фахівців потреба в коштах по місту Черкаси складає близько 400 мільйонів до кінця року. Яким чином та коли уряд виділить кошти наразі під питанням.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.