Уряд навісив на Черкаси додаткові видатки на 100 мільйонів

Новини Черкаси

У цьому році крім дитсадків і шкіл на міську скарбницю урядовці перекладають значне фінансове навантаження з утримання шести закладів професійно-технічного спрямування, розташованих у Черкасах. Також місто має вишукати кошти на компенсацію пільгових перевезень.

448640

– От і виходить, що у цьому році крім дитсадків і шкіл на міську скарбницю урядовці перекладають значне фінансове навантаження з утримання шести закладів професійно-технічного спрямування, розташованих у Черкасах. А це – як виплата зарплати їх викладачам та стипендій – студентам, так і вирішення усіх поточних комунальних проблем. За орієнтовними підрахунками на це знадобиться щонайменше 70 мільйонів гривень, які тепер ми маємо відшукати у нашому міському бюджеті. Тож, спрямовуючи кошти на непритаманні функції базового рівня місцевого самоврядування, ми втрачаємо можливість покращити якість надання самоврядних послуг, – акцентувала головний фінансист Черкас Наталья Джуган.
Держава також перекладає на місцеві бюджети пільгові перевезення. В грошовому виразі це складе більше 30 мільйонів гривень, які місто має заплатити зі своєї кишені, аби пільговики мали змогу й надалі користуватись наданим державою правом на безоплатний проїзд у громадському транспорті
Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.