Урочистий парад візочків крокував вулицями Черкас в День Незалежності (фото)

Новини Черкаси

В День Незалежності 24 серпня місто Черкаси зачаровував  парад візочків – «Baby boom 2016» . Святково з цікавинкою вбрані малюки разом з батьками, які яскраво оформили дитячі візочки,  велосипеди та інший іграшковий транспорт  зібралися у сквері за облдержадміністрацією.

SAMSUNG CSC

Дитячий візок-корабель, торт, квіткова оранжерея  чи машина «швидкої допомоги», або й взагалі – українська хата чи новорічна ялинка, а що й казати про неповторні образи традиційного національного оберегу – ляльки-мотанки чи мрій багатьох малюків – справжнього піратського човна, повідомляє сайт ЧМР.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 Усе це та багато іншого можна було побачити на унікальному міському параді дитячих візочків  «Baby boom 2016», приуроченому до 25-ї річниці Незалежності України.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Дійство почалося в сквері за ЧОДА та святковою ходою учасники прямували вулицями Хрещатик та Остафія Дашковича до скверу Б.Хмельницького. Там відбулася святкова програми, перед присутніми виступили творчі колективи міста, а також вперше  відбувся конкурс повзаючих малюків.
SAMSUNG CSC
За підсумками роботи журі, що оцінювало найоригінальніші дитячі візочки, були визначені  переможці, яким міський голова Анатолій Бондаренко та його перший заступник Станіслав Овчаренко вручили цінні подарунки та відзнаки.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

  Вітаючи присутніх зі святом Незалежності України, Анатолій Бондаренко відзначив символічність проведення параду дитячих візочків саме в цей день.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Оскільки, за словами міського голови, саме діти є тим паростком життя заради якого потрібно рухатись вперед. І саме підростаюче покоління є надією майбутнього нашої держави.
– Щиро бажаю, аби наша черкаська родина щороку зростала, і щоб в нашому місті все більше з’являлось нових маленьких громадян. А тим, хто ще не встиг створити власну сім’ю, – у вас є гарна можливість на День міста, який цього року відбудеться у вересні, укласти шлюб в оновленій будівлі Черкаського РАГЦу,– відзначив міський голова.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.