Управління ДСНС у Черкаській області: У Черкасах сталося отруєння 42 дітей

Новини Черкаси

8 травня о 9:15 до оперативно-координаціного відділу Управління ДСНС від диспетчера «Станції швидкої медичної допомоги» надійшло повідомлення про госпіталізацію до Черкаської обласної дитячої клінічної лікарні трьох дітей, які стали втрачати свідомість під час шкільної лінійки в ЗОШ №8. Згодом, кількість дітей, які почали скаржитися на нуждоту та запаморочення збільшилася до 15-ти. Станом на 12 годину до обласної лікарні було госпіталізовано 47 дітей

Про це на власній сторінці фейсбук повідомив речник ДСНС України в Черкаській області Константин Проценко.

Одразу після отримання повідомлення на місце події виїхала оперативно-мобільна група Управління ДСНС а також відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС. Служби екстреного виклику міста. Фахівці санітарно-епідеміологічної служби. Служби безпеки України. Національної поліції. Керівництво місцевих органів влади.

До теми: У департаменті освіти та охорони здоров’я прокоментували ситуацію стосовно дітей, які втратили свідомість

Експрес аналізом повітря на наявність сірководню, аміаку, хлору а також горючих газів, отруйних речовин на місці події виявлено не було. Згодом, були задіяні методики, що дозволяють зробити дослідження території та приміщень школи щодо небезпечних речовин більш широкого спектру дії. Триває робота щодо дослідження радіаційного фону.

На 11 годину ранку до обласної лікарні було госпіталізовано 47 дітей. Усі потерпілі учні 2-7 класів Черкаської 8-ї загальноосвітньої школи. Попередній діагноз у всіх потерпілих, отруєння невідомою речовиною.

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.