Укріплення даху Драмтеатру коштуватиме майже мільйон – роботи розпочнуть вже сьогодні

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Ремонтні роботи у Черкаському музично-драматичному театрі розпочалися відсьогодні. Наразі ремонтники проводять підготовчі роботи для того, щоб накрити дах.

13524473_1198938266797673_6393434732105985999_n

Про початок робіт в драмтеатрі повідомив у власному фейсбуці актор Олександр Гуменний 

“Сьогодні дали старт ремонтним роботам в Черкаському театрі імені Тараса Шевченка. До зими вже має з’явитись дах, репетиційна зала театру та почнуться внутрішні роботи. Процес робіт ускладнюється тим, що будівля після пожежі і знаходиться в важкому стані.
Дякую за активну позицію в цьому процесі народних депутатів України Владислав Голуб / Vladyslav Golub Олег Петренко Serhiy депутатам в Черкаській обласній та міській радах від партії БПП ‪#‎Солідарність‬ які є активними лобістами відновлення театру. Вдячний заступнику голови Черкаської ОДА Сергей Овчаренко який фактично є куратором ремонту, знає всі особливості процесу та з яким завжди є конструктивна співпраця. Загалом на перший етап робіт виділено вже близько 16 млн грн. 4,9 млн з яких виділила Черкаська міська рада. Однак їх перерахування закладено на грудень. Анатолій Бондаренко та Олександр Радуцький прошу сприяти щоб ці кошти з’явились в липні-серпні, а не в грудні.” – написав актор

Q36GUkjwAIc

В коментарі  кореспонденту УНН-Центр директор департаменту капітального будівництва ЧОДА розповів про вартість заплановинах цьогоріч робіт Сергій Демиденко.

“Відсьогодні ремонтники проводять підготовчі роботи під монтаж даху. Будуть укріплювати верх, заливати бетоном. За планом у цьому році має бути накритий дах, відремонтовані зовнішні вікна, вхідна група та фасад. На ці роботи виділено 900 тисяч з обласного бюджету, 10 млн виділив фонд регіонального розвитку та близько 5 млн – з міського бюджету. Загалом орієнтовно 16 млн маємо у цьому році на ремонт Черкаського театру”, – розповів С. Демиденко.

.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.