Ухвалено рішення щодо порядку призупинення навчання в школах Черкас

Новини Черкаси Освіта Черкаси

Для недопушення поширення ГРВІ та грипу ухвалено рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради щодо порядку призупинення навчального процесу в школах міста.

Відтак згідно ухваленого вчора рішення рекомендовано департаменту освіти та гуманітарної політики  та керівникам навчальних закладів повністю або покласово  призупиняти навчальний процес за умови відсутності 20 відсотків і більше від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ.

В той же час заступник міського голови – перший заступник голови комісії Ігор Волошин наголосив, що міська влада, керівництво шкіл має оперативно та своєчасно реагувати на зазначену ситуацію з захворюваністю дітей. 

– Здоров’я дітей є найважливішою цінністю, тому ми діємо насамперед в інтересах дитини.  Зважаючи на  стрімке поширення вірусу грипу та ГРВІ, вважаю за доцільне батькам, педагогам, керівникам шкіл та відповідному департаменту з максимальною увагою ставитись до будь-яких змін у самопочутті школярів. Оскільки відома істина про те, що легше попередити хворобу, ніж потім усувати наслідки,  особливо актуальна в призмі дитячого здоров’я. Переконаний, що педагоги шкіл зможуть організувати навчальний процес у школах належним чином, аби така вимушена перерва у навчанні – після  – була компенсована додатковими уроками чи завданнями, – відзначив Ігор Володимирович.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник за останній тиждень у місті захворіло на грип та ГРВІ  майже 2,1 тисяча осіб, з них – більша половина – діти.

За матеріалами прес-служби ЧМР

Розповісти друзям
  • 37
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.