Учні початкових класів в Черкасах навчатимуться за новою програмою

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Черкаські першокласники вчитимуться за спрощеними та оновленими програмами. Так 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів, що були затверджені Колегією МОН 4 серпня, розміщені у відкритому доступі. Про це повідомляють на офіційному сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської  міської ради.

За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня.

За словами заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея, для міністерства було  важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року.

“Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи ми показуємо напрям змін”, – зазначив  Павло Хобзей.

Наступного тижня у відкритому доступі також з’являться затверджені зміни до орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів та методичні рекомендації до оновлених програм. Вони передбачають зміни підходів до оцінювання та педагогічну свободу вчителя.

Детально про оновлені програми для початкової школи за посиланням>>>

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.