Учасники АТО, ветерани, профспілки, громадські організації прийшли вимагати ухвалення бюджету Черкас

Новини Черкаси

На сьогоднішню сесію Черкаської міської ради прийшли учасники АТО, ветерани, члени Федерації профспілок, громадські організації міста, щоб вимагати від міської ради прийняття бюджету, в іншому у разі громада вимагає складання повноважень депутатів та призначення перевиборів.


У залі засідань немає де ”яблуку впасти”, громада об’єдналась і вимагає перестати ганьбити місто обласного значення та ухвалити бюджет.

До теми: Пряму трансляцію із залу засідань можна переглянути за посиланням.

“Ситуація вийшла за рамки сприйняття, я не говорю вже про закон. Профспілки звернулись до міського голови, до голови облдержадміністрації з вимогою назначити дату нових виборів. За три роки у міської ради був час, аби відновити взаємопорозуміння і довіру людей. У місті немає ухваленої транспортної програми. Я прочитав нещодавно, що зробила міська рада м. Тернопіль: розірвали угоди з усіма перевізниками, які не виконували умови договорів. Немає легалізації трудових відносин. Основна вимога профспілок – прийняття бюджету. Ми також подали пропозицію про розпуск міської ради”.

Також він нагадав ще декілька негативних фактів, які ”прославили” місто Черкаси.

“Із-за конфлікту посадовців у місті виникла політична криза, яка може перерости в економічну. Ми заходимо, як третя сила, яка хоче і може вирішити цю конфліктну ситуацію, ми маємо на це моральне право, бо ці хлопці захищали Україну, сьогодні ми об’єднані як ніколи”,– розповів очільник міської громадської організації учасників АТО Олександр Тіхонов.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.