Учасники АТО просять депутатів контролювати розподіл земельних ділянок

Новини Черкаси

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради учасники АТО звернулись до депутатів міськради, аби ті активно долучились до контролю над виділенням земельних ділянок, адже на їх думку, розподіл землі між учасниками АТО здійснюється несправедливо.

“Ми підготували звернення до міського голови та всього депутатського корпусу з проханням дати доручення по доведенню до належних умов земельної ділянки в районі вул. Чехова, яка була виділена учасникам АТО, втім не має відповідних умов експлуатації. Також просимо призначити відповідних посадових осіб, які будуть опікуватися питанням виділення земельних ділянок для усіх учасників АТО. Створити робочу групу, яка буде контролювати прийняті рішення. Віднайти альтернативу земельній ділянці в районі вулиці Чехова, яка б була придатна для цільового призначення”, – звернувся до депутатів голова ГО “Союз учасників АТО” Олексій Колісник.

Нагадаємо, нещодавно учасникам АТО була запропонована для надання у користування земельна ділянка по вул. Чехова, яка фактично знаходиться на сміттєзвалищі. За словами захисників, на ній неможливо проводити будь-які, дозволені законодавством, земельні роботи і взагалі використовувати цю земельну ділянку. Натомість у порядку денному цього засідання 23-м пунктом земельних питань був винесений проект рішення про надання дозволу на розробку проектної документації із землеустрою на земельну ділянку на розі вул. Соснівської та вул. Тургенєва заступнику міського голови Ганнадію Шевченку, учаснику АТО площею 0,1000 га. Напередодні у соціальній мережі ”Фейсбук” учасники АТО обурились проти такого виділення земельних ділянок, мовляв, чому для одних так званих АТОвців знаходяться вільні земельні ділянки поблизу Дніпра, а для інших – поблизу смітників.

“Ми готові співпрацювати і люди готові включитися в роботу профільної комісії і допомагати, давайте врегулюємо це питання”,- зауважив Олексій Колісник.

Підтвердив думку очільника громадської організації і депутат Згіблов, він попросив депутатів включитися в роботу і контролювати виділення земельних ділянок.

“Прошу підготувати протокольне доручення та запропонувати альтернативу земельній ділянці по вул. Чехова, а також дати доручення відповідному комунальному підприємству про вивезення сміття по вул. Чехова”, – зазначив секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.