У звинувачення не вистачило аргументів, щоб судити Пустовара

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Сьогодні, в Печерському суді, відбулося слухання у справі керівника головного управління Національної поліції України в Черкаській області Владислава Пустовара. Примітно, що прокуратурі знадобилося майже півроку, щоб усіма правдами і неправдами дотягнути процес до суду.

Слухання розпочалося з клопотання захисту про повернення застави у розмірі 551 200 грн., у зв’язку із закінченням її дії. Прокурор заперечив клопотання захисту, обґрунтовуючи свою позицію тим, що захист намагається ввести суд в оману щоб забрати гроші та затягнути процес. Клопотання захисту про допит свідків теж було оскаржено прокурором оскільки один зі свідків, має прізвище Пустовар і на думку звинувачення є родичем відповідача. Суддя, повернув обвинувальний акт прокурору у зв’язку з недоліками. Якщо звинувачення зможе зібрати достатню кількість доказів для розгляду справи в апеляційному суді, процес продовжиться, якщо ні то справу закриють.

Нагадаємо, що 28 березня 2016 року ( ще за генпрокурора Шокіна, – ред. ) Громадськість Черкаської області розбурхало повідомлення про резонансний «злочин». Офіційний сайт Генпрокуратури тоді оперативно повідомив про затримання начальника Головного управління національної поліції України в Черкаській області Владислава Пустовара, нібито за спробу дати хабар вищій посадовій особі нацполіціі в розмірі $ 2 тис. З талонами на паливо. Були навіть оприлюднені знімки з місця події.

Читайте також на сайті: З собою мав 4 аркуші паперу і 31 гривню – Владислав Пустовар про затримання

Варто відзначити, що підтримати Владислава Пустовара приїхали громадські організації з Черкаської області та навіть народні депутати України від Черкащини.

Владислав Голуб та Владислав Пустовар
Владислав Голуб та Владислав Пустовар
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.