У звязку з відсутністю “лежачих” поліцейських батьки однієї зі шкіл Черкас готові блокувати вулицю

Таку інформацію повідомив в мережі фейсбук керівник Черкаської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Рубан. Перекриття руху заплановане на 4 грудня о 7 45 по вулиці Пацаєва.

У такий спосіб батьки та рідні учнів які навчаються в 14 школі міста Черкаси намагаються достукатися до міської влади та виконати своє рішення про встановлення «лежачих поліцейських» біля школи.

Як інформує Сергій Рубан ще в липні  2017 року було ухвалено рішення Виконкому Черкаської міської ради про встановлення «лежачих поліцейських» біля 14 школи . Втім станом на 30 листопада питання не зрушило з “мертвої” точки.

Анатолій Бондаренко я особисто звертався до Вас ще початку вересня з проханням вирішити це питання. До Вас листами зверталися батьки та адміністрація школи. Інформований, що закуплено близько 300 лежачих поліцейських, які зберігаються в ЧЕЛУАШ Олексій Мельник. Зараз переконую актив не блокувати рух транспорту. Переконливо прошу відповідальних осіб дати вказівку виконати рішення Виконкому, і встановити лежачі поліцейські біля 14 школи та недоводити до перекриття дороги! Безпека дітей – це дуже важливо! – написав пан Рубан.

2 коментарі

  1. 0

    0

    Така сама проблема існує на вул. Вернигори між Зош № 8 та колегіумом “Берегиня”. Поклали одну полосу “лежачого поліцейського”, а про другу – забули!

  2. 0

    0

    Враховуючи інтенсивність руху громадського , великовагового, великогабаритного транспорту по вулиці Пацаєва, нерегульований пішохідний перехід, який знаходиться біля Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернаут І-ІІ ступенів за адресою Надпільна, 532 є одним з небезпечних. Водії не звертають ніякої уваги на пішоходів, більшість з яких – діти , на дорожні знаки обмеження швидкості, перевищують швидкість, здійснюють обгін транспортних засобів і діти з острахом переходять вулицю , а іноді і доводиться чекати поки проїдуть всі автомобілі, щоб перейти вулицю. Найголовніше – життя та здоров’я наших дітей, а тому до вирішення цієї проблеми мають долучатися всі. Сподіваємось, що керівництво нашого міста прислухається до наших прохань і все ж таки почне щось робити. Збережімо життя наших дітей разом!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.