У Золотоноші з кранів тече коричнева вода

Новини Черкаської області

Останні декілька днів у соціальних мережах мешканці Золотоноші активно обговорюють якість водопостачання в місті. На сьогоднішній день більшість містян інформують, про те що з їхніх кранів тече коричнева вода та стверджують, що ця проблема існує достатньо довго та її не поспішають вирішити.

На одному із місцевих інформаційних видань, 26 січня, було оприлюднено інформацію, що на напірному колекторі водопостачання, що подає воду з села Домантово у Золотоношу, сталася аварія та фахівці працюють над її ліквідацією.

Першим своє обурення в спільноті “Золотоноша” оприлюднив місцевий житель Віталій:

“Відгукніться власники квартир. Що за #####, це тільки у мене з крана тече не чиста вода? Якась вона коричневатого кольору. Водоканал, в чому річ?”, – емоційно запитав у підписників спільноти та у керівництво місцевого водоканалу.

Проблему підтвердили й інші жителі Золотоноші під дописом Віталія, деякі навіть оприлюднили фотознімки:

“Зверху – вода купована, знизу – з-під крану. Незалежності 45. Звісно фільтри поставити можна, але не в тому випадку, коли ми платимо по 30 гривень за куб! Коли вона дорожче чим у Києві, Одесі та в інших 99% міст України. За ці гроші у нас повинна бути мінеральна вода.”, – повідомив Святослав Харченко та додав світлину.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.