У Золотоноші в тендері переміг фігурант кримінальних справ

Новини Черкаської області

Увипадку, про який піде мова, зазвичай кажуть: «ви будете сміятися, але…». Але найдивнішим чином проведений наприкінці року тендер на очищення каналізаційних колекторів в Золотоноші виграв… ТОВ «Ресурстехнобуд». І золотонісцям навряд чи буде до сміху. Бо це той самий «Ресурстехнобуд», що за чимало мільйонів так відреконструював золотоніські очисні, що вони й досі не в змозі як слід очищувати стоки. Про колектор у центрі Золотоноші й нагадувати зайве… За даними «Вісника держзакупівель», ТОВ «Ресурстехнобуд» почав вигравати тендери з 2012 року і всі в Черкаській області, пов’язані з очисними спорудами і каналізацією в Золотоноші. А за інформацією видання «Наші гроші», підприємство ТОВ «Ресурстехнобуд» вже неодноразово підозрювалось у розкраданні бюджетних коштів.

Цей переможець тендерів – фігурант декількох кримінальних справ. Справа про реконструкцію колектора знаходиться зараз на розслідуванні НАБУ. Інша про розкрадання державних коштів на «реконструкції» золотоніських очисних вже йде до суду. Як ми повідомляли раніше, директору ТОВ «Ресурстехнобуд» уже оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК (розтрата та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах). Досудовим розслідуванням установлено, що директор ТОВ під час будівництва об’єкту «Очисні споруди м. Золотоноша – реконструкція (III черга)» привласнив бюджетні кошти на загальну суму близько 5 млн. грн. Суд наклав арешт на майно директора ТОВ «Ресурстехнобуд».

І ось тепер цей підрядник «виграв» тендер вже на очищення каналізаційних колекторів в Золотоноші… Про це у Facebook повідомив народний депутат Владислав Голуб.

Владислав Голуб

«В Золотоноші, вже традиційно, в кінці будь-якого року проходять цікаві тендери. І цей (2017) рік не виключення!!! Комунальне підприємство «Міський водоканал» провело тендер на очищення каналізаційних колекторів. І о диво! Хто ж переможець цього тендеру?

…Сумнозвісний ТОВ «Ресурстехнобуд», майно якого, а також майно його директора арештовано. І директор має вже офіційну підозру щодо відмивання державних коштів в рамках кримінального провадження по реконструкції очисних споруд в місті Золотоноша. Це ж ТОВ є підрядником і по реконструкції колектора.

Безумовно, це ж звичайна випадковість, і міська влада міста Золотоноша жодним чином не лобіює інтереси цієї фірмочки!»,– йдеться у дописі Владислава Голуба.

До теми: Справа про золотоніський колектор: нові факти корупції

Міська влада Золотоноші собі не зраджує і з завидною постійністю воліє вести справи з підрядниками, яких підозрюють в розкраданні бюджетних грошей. І навіть нема сенсу запитувати: «Чому?».

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 03.01.2018

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.