У Золотоноші розгортається черговий бездонний довгобуд

Новини Черкаської області

Він обіцяє затьмарити розмахом «освоєння» грошей навіть золотоніські очисні.

Те, про що попереджав нардеп Голуб, починає справджуватися. Правий нардеп: не можна вдруге довіряти державні фінанси тим, хто їх вже один раз розікрав. Нагадаємо, за запитом народного депутата Владислава Голуба було відкрито кримінальне провадження щодо розкрадання бюджетних коштів на реконструкції очисних споруд золотоніського КП «Міський водоканал». Тоді на Голуба обласна і міська золотоніська влада «спустили усіх інформаційних собак», звинувативши у всьому, чому тільки можна було. Навіть лист від «атовців» сфальсифікували і онкохвору жінку підставили, вигадавши, що вона збирається підпалити себе на площі, щоб дошкулити нардепу.
Судячи з нової хвилі бруду, який підконтрольні золотоніському меру и губернатору області ЗМІ намагаються вихлюпнути на нардепа, щоб відволікти його увагу, намічається нова афера. І до ворожки не ходи. 25 жовтня закінчились відкриті торги Золотоніського комунального підприємства «Міський водоканал» на реконструкцію самоплинного та напірного колекторів водовідведення по вул. Шевченка в м. Золотоноша Черкаської області.

В Золотоноші передбачається ще один найвартісніший довгобуд, який обіцяє затьмарити розмахом “освоєння” грошей навіть золотоніські очисні. На підтвердження цієї думки розглянемо, як і хто переміг у конкурсних торгах.

Отже, заявки на участь у торгах подали підприємства ТОВ «Спецінжиніринг постач» та ТОВ «Ресурстехнобуд».
В умовах торгів вказано: стовідсотковим критерієм вибору переможця є ціна. Торги відбуваються у системі ProZorro. Гарантія, що електронна система обере найменшу суму стовідсоткова. А тепер увага, перший претендент «Спецінжиніринг постач» запропонував виконати роботи за 31 млн грн., а другий – улюблена обласним і золотоніським міським чиновництвом фірма «Ресурстехнобуд» пропонує 30 999 999 грн, на одну (!) гривню менше. І звісно перемагає у торгах! Електронна система меншу суму відрізняє, а підставні фірми –
не навчена. Коли конкурси скидаються на профанацію, надії, що гроші будуть освоєні не по кишенях можновладців, малувато.

36
Тепер найцікавіше. Хто ж переможець? Знайомі всі обличчя! Та ж фірма, яка проковтнула і не захлинулася десятки мільйонів бюджетних коштів на так званій реконструкції очисних споруд міського водоканалу, які так і продовжують отруювати довкілля. Це ТОВ «Ресурстехнобуд», фірма, яка є фігурантом справи, що розслідує Черкаська обласна прокуратура.
Фірма «Ресурстехнобуд» зареєстроо вана у м. Пустомити Львівської області на Євгена Шкрабу з села Яблунівка.
За даними «Вісника держзакупівель», «Ресурстехнобуд» почав вигравати тендери з 2012 року і всі в Черкаській області, пов’язані з очисними спорудами і каналізацією в Золотоноші. Один з останніх договорів з «Ресурстехнобуд», за інформацією порталу «Наші гроші», підписано 20 жовтня минулого року. Йдеться про ті ж очисні споруди в Золотоноші. Вартість договору 23,47 млн. грн.
Розслідування по кримінальному провадженню за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 статті 191 ККУ (привласнення та розтрата майна в особливо великих розмірах), де фігурує ТОВ «Ресурстехнобуд», триває. Під час розслідування будівельно-технічною експертизою встановлено, що підрядник, ТОВ «Ресурстехнобуд», в акти виконаних робіт вніс неправдиві дані та врахував роботи не передбачені локальними кошторисами.
Також слідчими встановлено, що кошти, які перераховував Департамент капітального будівництва Черкаської ОДА ТОВ «Ресурстехнобуд», переводилися на фірми з ознаками фіктивності.
Під час перевірки первинної бухгалтерської документації виявлено відсутність документів, які б засвідчували реальне отримання будівельних матеріалів за перераховані кошти тощо.
І ось ця фірма, яка підозрюється у відмиванні бюджетних коштів, знову виграє конкурс на освоєння чергових
30 млн. грн. на новому проекті!
Отже, готуймося до нового ненажерливого довгобуду і чергової брудної інформаційної кампанії проти нардепа Голуба.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 9 листопада 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.